בית » טיולים » טיולי גיל הזהב

טיולי גמלאים

טיולי גמלאים וטיולי חברות מהדרום ועד הצפון הרחוק, טיולי טבע, היסטוריה וסיורים עירוניים.

הדרכה לגמלאים היא חוויה אחרת, מסלולים קצרים וחווייתיים, דורשת חשיבה לעומק על שילוב פעילויות מעניינות ועשירות, התאמה מראש לצרכי הקבוצה ותחומי העניין, הדרכה לגמלאים שמתקשים בהליכה הרבה פעמים בעיקרה באוטובוס, בסיור רכוב. מדובר במסלולים ברמות קושי משתנות, לרב מסלולים קלילים עד 3 ק”מ בשילוב אטרקציה – פעילות במים, ביקור במרכז מבקרים, ביקור במוזיאון או כניסה לבית מארח לשמוע סיפור אישי. בעלת ניסיון עם  קבוצות גמלאים וועדי גמלאים מכל הארץ, כולל שלייקס. הרבה פעמים גמלאים כבר מכירים את הארץ טוב טוב, לכן ההכנה חייבת להיות לעומק והמסלולים המוצעים חייבים להיות מעודכנים באטרקציות חדשות ונקודות עניין שמטיילים ותיקים עוד לא מכירים.

קבוצות אתגריות יותר יוכלו גם להתנסות בטיולים ארוכים יותר 7 ק”מ ואף יותר, בהתאם לכושר של הקבוצה ניתן לשלב רכיבה על אופניים, טיפוס על יתדות, זחילה במערות ואטרקציות מעניינות נוספות, יש גם גמלאים בכושר מצוין. אז בואו לטייל ואל תשכחו שהדבר הכי חשוב הוא ליהנות ולחזור בשלום – בטיולי גמלאים מומלץ להגיע עם בקבוק ליטר וחצי לאדם, כובע, נעליים סגורות וחטיף או בגד ים בהתאם לתכנון.

ממליצה לקבוע סיור בהתאמה אישית בהתאם לאופי הקבוצה, ניתן לתאם סיור מבוקר עד צהריים, סיור יום שלם ואף סיור בין יומיים עם לינת שטח או לינה מאורגנת. כמובן, ממליצה גם על שירותי הסעה אם מדובר בטיול עם אוטובוס או בטיול במכוניות פרטיות ואמליץ גם על אופציות להסעדה באם נדרש.