בית » טיולים » טיולי משפחות בארץ ישראל

טיולי משפחות בארץ

טיולי משפחות מהדרום ועד הצפון הרחוק, טיולי טבע למערות, יערות, נחלים ומעיינות.

הדרכה למשפחות היא חוויה אחרת, מסלולים קצרים וחווייתיים, דורשת חשיבה לעומק על שילוב פעילויות ערכיות וחינוכיות, חיבור עם ילדים סקרנים במגוון גילאים ועם הורים, מדובר במסלולים ברמות קושי משתנות.

עבור משפחות מתחילות עם קטנטנים, מסלולים קלילים עד 3 ק”מ בשילוב אטרקציה – פעילות במים, רכיבה, יצירה, ביקור במרכז מבקרים, הכנת ארוחת צהריים משותפת בטבע, צליית מרשמלו על האש ומשחקים מגבשים. בעלת ניסיון עם תלמידי יסודי, חטיבה ותיכון, לימדתי בכיתות ד’ בבתי ספר שונים בחיפה תכנית היכרות עם העיר הכוללת סיורים בשטח, שייט בנמל.

משפחות אתגריות יותר יוכלו גם להתנסות בטיולים ארוכים יותר 7 ק”מ ואף יותר, בהתאם לכושר של הקבוצה ניתן לשלב רכיבה על אופניים, טיפוס על יתדות, זחילה במערות ואטרקציות מעניינות נוספות. אז בואו לטייל ואל תשכחו שהדבר הכי חשוב הוא ליהנות ולחזור בשלום – בטיולי משפחות מומלץ להגיע עם בקבוק ליטר וחצי לאדם, כובע, נעליים סגורות וחטיף או בגד ים בהתאם לתכנון.

ממליצה לקבוע סיור בהתאמה אישית בהתאם לאופי הקבוצה, ניתן לתאם סיור מבוקר עד צהריים, סיור יום שלם ואף סיור בין יומיים עם לינת שטח או לינה מאורגנת. כמובן, ממליצה גם על שירותי הסעה אם מדובר בטיול עם אוטובוס או בטיול במכוניות פרטיות ואמליץ גם על אופציות להסעדה באם נדרש.